דף הביתאודות ג.מ קשת

אודות ג.מ קשת

חברת ג.מ קשת פרסום ושיווק בע"מ נוסדה בשנת 1999 ונמנית כיום בין החברות המובילות בישראל בתחומה. החברה מעניקה מענה למיטב החברות בארץ בתחום של מוצרי פרסום ומתנות.

 

הניסיון הרב של ג.מ. קשת מאפשר לצוות החברה למצוא עבור לקוחותיה את מוצר הפרסום ו/או המתנה המתאימה ביותר עבורם. אנו מוודאים כי הלקוחות מקבלים את התמורה המקסימאלית והאפקטיבית ביותר עבור ההשקעה שלהם.
צוות ג.מ. קשת פועל באופן קבוע על מנת לספק ללקוחות החברה רעיונות חדשים, יצירתיים ומקוריים. בצד אלו אנו מקפידים על מתן יחס אישי, על שמירה בלתי מתפשרת של מקצוענות ואיכות מוצרים גבוהה ועל אמינות בשירות, במחירים ובלוחות הזמנים. טיב השירות והאיכות אינם סיסמא בג.מ קשת אלא דרך חיים.
אנו מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות המקצועי, הטוב והמתאים ביותר עבורם החל משלב הרעיון, העיצוב הגראפי של הלוגו על המוצר המבוקש, ההפקה ועד לגימור המושלם. ג.מ. קשת מתמחה במספר תחומים: ייצור, ייבוא ושיווק של מתנות ומוצרי פרסום, מתנות לחג ולוועדי עובדים.

 

ג.מ. קשת חתומה על הסכמי שיתוף פעולה אסטרטגיים עם כמה מיצרני ויבואני המוצרים הגדולים בישראל בתחומים כגון: אלקטרוניקה ומכשירים חשמליים, טקסטיל, מוצרים לבית ולמטבח ועוד.

 

בין לקוחות החברה נמנים מוסדות וגופים ברחבי הארץ ממגזרי המשק השונים: משרדי ממשלה, רשויות וארגונים, חברות ציבוריות ופרטיות בתחום הבריאות, התקשורת, האבטחה, כוח האדם, ההיי טק, ועוד.

about_right